Нотаріус
Цвітоха Юлія Миколаївна

м.Полтава, вул. Коваля, 2 Зупинка «Університет»

Договори

На сьогодні існує багато видів договорів. Допоможемо обрати найкращий варіант для Вас і нотаріально посвідчимо необхідний Вам договір.

Час складання: від 20 до 40 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна копія: в разі потреби

Документи для фізичної особи:
Паспорт, ІПН (та інші, в залежності від типу договору)

Документи для представника юридичної особи:
Протокол та наказ (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і друк, Паспорт та ІПН підписанта

Контакти нотаріальної контори

Завжди відкриті для Вас:

Телефонуйте:

пишіть:

НАША АДРЕСА:

м.Полтава, вул. Коваля, 2
Зупинка «Університет»

Години праці:
Пн-Пт 9.00 – 18.00
Сб За домовленістю

Про довіреність на представлення інтересів.

Одним з поширених видів довіреностей є довіреність на представлення інтересів будь-якої фізичної або юридичної особи в установах, організаціях, підприємствах або перед третіми особами. Предмет самої довіреності буде залежати від того, перед якими органами необхідно представляти Ваші інтереси, і від мети, з якою видається довіреність (реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття рахунку в банку, введення справ в судах, ведення ділових переговорів і т.д.) .

У довіреності на представництво інтересів повинен бути чітко визначено коло повноважень повіреного і органи, установи, підприємства, перед якими він має право представляти Ваші інтереси. Так як деякі організації не беруть довіреність на представлення інтересів (Україна) із загальною формулюванням, а вимагає чіткої вказівки саме їх найменування.

Чітке визначення повноважень в довіреності на представлення інтересів компанії на представлення інтересів допоможе уникнути перевищення повноважень повіреним і здійснення повіреним дій, які він не повинен виконувати.

У нотаріального доручення на представлення інтересів відображається інформація про повіреного особі (ПІБ і його місце проживання, додатково можуть зазначатися – його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності Вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За дорученням Ви можете передати повноваження як одній особі, так і декільком особам відразу, які будуть діяти самостійно, незалежно один від одного.