Нотаріус
Цвітоха Юлія Миколаївна

м.Полтава, вул. Коваля, 2 Зупинка «Університет»

Нотаріальні копії

Нотаріус завіряє необхідні Вам копії документів повністю, або витягів з них, згідно вимог законодавства.

Час складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна копія: 2 копії входять у вартість

Документи для фізичної особи:
Паспорт, ІПН

Документи для представника юридичної особи:
Протокол та наказ (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і друк, Паспорт та ІПН підписанта

Контакти нотаріальної контори

Завжди відкриті для Вас:

Телефонуйте:

пишіть:

НАША АДРЕСА:

м.Полтава, вул. Коваля, 2
Зупинка «Університет»

Години праці:
Пн-Пт 9.00 – 18.00
Сб За домовленістю

Про нотаріальні копії.

Одним з поширених видів довіреностей є довіреність на представлення інтересів будь-якої фізичної або юридичної особи в установах, організаціях, підприємствах або перед третіми особами. Предмет самої довіреності буде залежати від того, перед якими органами необхідно представляти Ваші інтереси, і від мети, з якою видається довіреність (реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття рахунку в банку, введення справ в судах, ведення ділових переговорів і т.д.) .

У довіреності на представництво інтересів повинен бути чітко визначено коло повноважень повіреного і органи, установи, підприємства, перед якими він має право представляти Ваші інтереси. Так як деякі організації не беруть довіреність на представлення інтересів (Україна) із загальною формулюванням, а вимагає чіткої вказівки саме їх найменування.

Чітке визначення повноважень в довіреності на представлення інтересів компанії на представлення інтересів допоможе уникнути перевищення повноважень повіреним і здійснення повіреним дій, які він не повинен виконувати.

У нотаріального доручення на представлення інтересів відображається інформація про повіреного особі (ПІБ і його місце проживання, додатково можуть зазначатися – його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності Вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За дорученням Ви можете передати повноваження як одній особі, так і декільком особам відразу, які будуть діяти самостійно, незалежно один від одного.