Нотаріус
Цвітоха Юлія Миколаївна

м.Полтава, вул. Коваля, 2 Зупинка «Університет»

Заяви і афідевіти

Всі види заяв і афідевітів, для дії на території України та за кордоном. Наприклад, Такі розповсюджені дії, як виїзд дитини за кордон на відпочинок чи навчання, запрошення іноземних громадян також оформлюються заявами.

Час складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна копія: в разі потреби

Документи для фізичної особи:
Паспорт, ІПН

Документи для представника юридичної особи:
Протокол та наказ (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і друк, Паспорт та ІПН підписанта, Документ / документи, які потрібно підшити до афідевіту

Документи для фізичної особи-підприємця:
Паспорт, ІПН, Виписка з реєстру юридичних осіб, Документ / документи, які потрібно підшити до афідевіту

Контакти нотаріальної контори

Завжди відкриті для Вас:

Телефонуйте:

пишіть:

НАША АДРЕСА:

м.Полтава, вул. Коваля, 2
Зупинка «Університет»

Години праці:
Пн-Пт 9.00 – 18.00
Сб За домовленістю

Що таке афідевіт в Україні?

Афідевіт часто називають іншими словами, тому значення цього юридичного терміну для багатьох невідомо. Але в ряді випадках даний документ можуть зажадати офіційним органам інших держав.

Нотаріальний афідевіт – це офіційний документ, який людина оформляє у нотаріуса. Особа викладає певні факти, які підтверджує під присягою. Якщо є документи, які підтверджують згаданий факт, то їх додають до бланку.

Афідевіт оформляють, коли неможливо іншим способом довести певні дані або документи, їх доводять не приймають для легалізації в офіційних органах України (Міністерстві юстиції або Міністерстві закордонних справ). Тому Ви можете звернутися за допомогою до нотаріуса Цвітоха Юлії Миколаївні.

Наявність повного пакету прискорює нотаріальну процедуру. Фахівці бюро перевіряють наявність всіх документів, а також відповідність підписів власника. Варто пам’ятати, що відповідальність за викладені факти несе особа, яка стверджує про їх справжності. Оформляючи афідевіт, нотаріус тільки підтверджує справжність підпису людини. За неправдиві дані особа несе повну відповідальність.

Які факти підтверджує афідевіт (Україна)?

Зарубіжні органи можуть зажадати від іноземного громадянина документ, який підтверджує, що людина не перебуває в шлюбі, що паспорт належить саме йому. Афідевіт дозволяє легалізувати медичні довідки (про щеплення, лікарняний лист), протоколи та інші дані, які не можна офіційно оформити згідно з міжнародним правом. В цьому випадку афідевіт від нотаріуса в Україні допоможе підтвердити важливі факти.

За допомогою процедури можна легалізувати довідки організацій, бланки, які не приймають в інших органах. Також присяга допоможе відновити загублений закордонний паспорт іноземного громадянина. Цей нотаріальний документ підтвердить дані і факти, які неможливо довести іншим способом.

Наприклад, якщо людина не перебуває в шлюбі, то відсутність штампу в паспорті не підтверджує цей факт. Особа має скласти присягу у нотаріуса, що не перебуває в офіційному шлюбі. Такий документ потрібен українцям, які планують виходити заміж або одружуватися на території іншої країни.

Також отримати офіційний бланк з певними даними може бути необхідним для лікування, влаштування на роботу, отримання документів замість втрачених. Наявність афідевіта дозволяє продовжити оформлення інших документів, пройти офіційні процедури, встановлені іноземною державою.

Як отримати афідевіт?

Для цього Вам потрібно прийти в нотаріальне бюро Юлії Миколаївни в Полтаві. Перед відвідуванням офісу Ви можете проконсультуватися по телефону. Фахівці бюро дадуть відповіді на ваші питання, розкажуть, які саме документи потрібні для вашого випадку.

Афідевіт в Полтаві обов’язково оформляють у нотаріуса. Юрист діє в рамках законодавства України. На бланку заяви вказують дані тієї особи, яка підписує документ. Важливо наявність ПІБ, місця проживання, в деяких випадках можна вказати телефон. Далі в тексті документа вказуються необхідні факти. Нижче ставлять підпис і дату.

Текст складають українською мовою. Якщо папір потрібна для пред’явлення в іншій країні, то роблять переклад державною мовою тієї держави, куди вирушає людина. Підтвердження фактів відбувається під присягою. Додаткові документи прикріплюють перед бланком з афідевітом.

Особливістю цієї процедури є те, що таким чином можна легалізувати довідки і документи, на яких немає печаток і підписів. Якщо афідевіт оформляють для підтвердження належності паспорта, то замість посвідчення особи до бланку докладають нотаріально завірені копії сторінок. У разі використання медичних довідок додають копії або оригінал.

Афідевіт оформляють і на документи комерційних компаній і громадських організацій. У цьому випадку від фірми до нотаріуса приходить уповноважена особа. В іншому процедура аналогічна, як для фізичної особи. Подальша легалізація відбувається за міжнародними вимогами.

Відновлення документів, які були загублені в іншій країні, відбувається через процедуру складання афідевіта під присягою. Такий механізм застосовується як для громадян України, так і іноземних громадян. Для складання заяви необхідно звернутися до нотаріуса в Полтаві. У цьому випадку людина отримує офіційний документ, завірений підписом нотаріуса. Подальші дії здійснюються за передбаченим законом порядку.

Як оформити афідевіт і інші питання, пов’язані з оформленням та посвідченням документів, Ви можете дізнатися в нотаріальному бюро або зателефонувати за контактними телефонами. Це заощадить ваш час, а також допоможе грамотно підготуватися до важливої ​​поїздці за кордон. Подбайте про документах завчасно, щоб встигнути зробити весь пакет.